AFF výcvik na začátku sezóny

Po nekonečně dlouhé zimě nás první jarní paprsky slunce vyhnaly s AFF studenty na letiště V Příbrami provozovat skydiving. Jirka si před týdnem u AFFcentrum.cz skočil tandemový seskok a tento pátek začal AFF výcvik svým prvním seskokem. Přes naše rozpaky si na svůj první samostatný seskok (a především první samostatné přistání s padákem) vzal úplně novou, bílo-červenou, kombinézu. :-) Na videu je vidět jeho volný pád. Přistání jsme nenafilmovali, ale věříme, že kombinéza půjde vyprat. :-)
V sobotu jsme pak úspěšně pokračovali dalšími úlohami výcvikové osnovy kurzu AFF, dokud nás nezastavil Barack Obama se svými kumpány, kteří svým příletem zamezili sportovnímu létání v blízkosti Prahy.

Komentáře: 3 »

 1. Jirka píše:

  napsáno 8. 04. 2009 @ 12:06

  Kombinéza už je vypraná(moc to nešlo)a brát si jí už nebudu.Lojza mi za ní totiž ve vzduchu tahá(což je fakt divný) a páč je nová tak nechci,aby mi jí zničil:-))

 2. Hanka píše:

  napsáno 8. 04. 2009 @ 12:50

  Lojza se totiž bojí skákat a tak vždycky překecá buď nějakého nebojácného pasažéra na tandem, aby tam nebyl sám, nebo se aspoň musí držet studenta. Schválně jestli ho uvidíš jít někdy do letadla samotného! :)

 3. Lojzek píše:

  napsáno 9. 04. 2009 @ 14:54

  Jsem společenský člověk. Proč bych měl tedy chodit do letadla sám?

Komentáře RSS · TrackBack URI

Napište komentář

Jméno: (Vyžadováno)

E-mail: (Vyžadováno, nebude zobrazeno)

WWW:

Komentář:

Archiv