AFF výcvik v Kunovicích

Ve dnech 3. 7. – 10. 7. 2010 pořádá AFFcentrum.cz tréninkový kemp na letišti v Kunovicích u Uherského hradiště. Všichni zájemci o AFF výcvik, věnujte pozornost následujícímu článku.

Pro koho je kemp určen: pro studenty AFF výcviku, pro ty, kteří mají zájem o AFF výcvik a chtějí ho absolvovat v klidném prostředí a s koncentrací pouze a jenom na průběh výcviku.

Kde bude výcvik probíhat: letiště v Kunovicích se nachází vedle Uherského Hradiště. Pro zájemce z Prahy (či po cestě), ketří se účastní celého kempu, nabízíme odvoz na/z letiště.

Ubytování: přímo na letišti. POZOR! Nabídka od AFFcentrum.cz - studenti AFF výcviku budou mít ubytování po dobu svého výcviku v Kunovicích zdarma!

Strava: na letišti je restaurace s veškerým zázemím.

Z čeho budete skákat: z letounu L-410 a z výšky 4000 metrů nad terénem

Proč zrovna Kunovice? Protože jsme v nich už nejednoho AFF studenta vycvičili a protože máme dlouhodobě dobré zkušenosti s organizací provozu na tomto letišti. Bezpečnosti je zde podřízeno vše a svojí atmosférou skýtá ideální prostředí pro výcvik nových skydiverů a skydiverek:) Můžete s sebou vzít i rodinu na dovolenou, v okolí je rozhodně co navštěvovat.

Jak bude výcvik probíhat? Po příjezdu na letiště se nahlásíte u AFFcentrum.cz a od té doby o vás bude postaráno. Po ubytování vás čeká nezbytná teorie skákání padákem. Garantujeme individuální přístup ke každému AFF studentovi. Po absolvování teorie vás již čekají praktické seskoky. Všechny seskoky volným pádem jsou natočeny na video pro pozdější rozbor.

Jsme tu pro vás – na kemp můžete přijet kdykoliv v jeho průběhu a stejně tak z něj odjet. AFF výcvik se dá odskákat za 3 dny. Je ale lépe mít pár dní rezervu pro případ nepřízně počasí. Po absolvování AFF výcviku můžete ihned pokračovat v samostatných seskocích padákem z letadla (skydiving) a na konci týdne tak můžete přijet domů s čerstvou parašutistickou kategorií A.

Chcete-li se stát na začátku července licencovaným parašutistou ;-), kontaktujte nás co nejdříve, abychom vám předali přihlášku k AFF výcviku. S přihláškou je třeba zajít PŘED započetím výcviku na zdravotní prohlídku.

Máte-li jakýkoliv dotaz, na který jste nenalezli na stránkách AFFcentrum.cz odpověď, nebojte se zcela nezávazně napsat (info@affcentrum.cz) nebo zavolat. Rádi s vámi prodiskutujeme vaše otázky.

Napište komentář

Jméno: (Vyžadováno)

E-mail: (Vyžadováno, nebude zobrazeno)

WWW:

Komentář:

Archiv