AFF výcvik

CHCETE ZAČÍT SKÁKAT? POTŘEBUJETE NÁŠ KURZ AFF!!!

AFF je zkratka z anglického „accelerated free fall“ a volně přeloženo to znamená zrychlený výcvik volných pádů. Je to moderní, velmi úspěšná , zábavná, ale zároveň i bezpečná metoda, jak začít skákat a popravdě řečeno, na mnoha zahraničních dropzónach už i jediná. V tomto druhu výcviku skáčete s velmi zkušenými instruktory rovnou z 4000 metrů. U nás se vzhledem k vyšší ceně kurzu AFF prosazovalo zpočátku zvolna, nicméně dnes již nejsou výjimkou ani letiště, kde jinou metodu výcviku nenabízejí. Náš AFF výcvik je založen na perfektním zvládnutí 8 seskoků, při kterých vám budou asistovat velmi zkušení profesionální AFF instruktoři.

Jakmile ukončíte AFF výcvik, budete mít dostatečné dovednosti k tomu, abyste mohli skákat samostatně. Můžete výcvikem projít za 3 dny, ale většina studentů učení rozloží do průběhu několika víkendů – to bude záležet hlavně na vás.

kurz AFF – výcvik ušitý na míru

Naši instruktoři jsou zkušení parašutisté, kteří mají za sebou tisíce seskoků. Jsou to profesionálové, ale během výcviku se z nich zpravidla stanou vaši přátelé, kteří vás vedou při prvních krůčkách v našem sportu.

Zázemí máme na letišti v Kolíně a Příbrami – máme tam k dispozici letoun L-410, který nastoupá bez problémů do výšky 4000 metrů a rovněž oceňujeme i dostatečně velké náhradní přistávací plochy. Je to ideální místo pro vaše skydiverské začátky s přátelskými lidmi a uvolněnou atmosférou. Výcvik ochotně uskutečníme i na jiném vhodném letišti, které by bylo blíže vašemu domovu (např. v Mostě).

Chcete se na něco zeptat?

Prosím, máte-li jakékoliv dotazy ohledně AFF kurzu, podívejte se prosím na nejčastěji kladené otázky , případně se s důvěrou na nás obraťte. Pokud nás kontaktujete, není to pro vás žádný závazek a my vám rádi vaše otázky zodpovíme.

Pište na adresu: info@affcentrum.cz

Archiv