AFF vs. Tandemový seskok

ZÁŽITEK
TANDEM
IAFF
Vyhlídkový let letadlem
Volný pád
Zkouška řízení padáku
Potřeba koncentrace
nízká
vysoká
Samostatné otevření padáku
Kontrola vrchlíku
Samostatné přistání s padákem
Samostatné řešení mimořádných situací
Absolvování intenzivního tréninku
Získání parašutistické licence
Cena včetně videozáznamu na DVD
5200,-
6900,-

 

 

Je AFF výcvik vhodný právě pro mě?

Náš zrychlený výcvik volného pádu (AFF) je navržený tak, aby z vás vycvičil zcela samostatné a zodpovědné skydivery. Při výcviku je důležité poslouchat své instruktory, plně se soustředit na výcvik a chovat se tak, abyste si už od prvního seskoku samostatně otevírali padák a byli schopni na něm bezpečně přistát. Je to skvělá možnost jak zažít nové, dosud nepoznané zážitky a mnoho absolventů výcviku samo říká, že se jim změnil pohled na svět a mají pocit, že nyní je jejich život mnohem plnější. Je na vašem rozhodnutí, zda budete po AFF výcviku dál pokračovat se skydivingem, ale upozorňujeme vás, že je zde velká pravděpodobnost, že se skydiving stane Vašim koníčkem na celý život, a že v něm najdete tak trochu nový „smysl života“ – ostatně nebyli byste první ani poslední.

 

Nejste si stále jisti tím, že je AFF výcvik vhodný právě pro vás?

Jestliže jste stále na pochybách, že je AFF výcvik to pravé ořechové, kontaktujte nás a my vám poradíme jaké jsou další alternativy výcviku, případně doporučíme, na koho se obrátit a kdo Vás bezpečně povede ve Vaší skydiverské kariéře. A pokud se domníváte, že intenzivní trénink není nic pro Vás, skočte si s námi tandemový seskok, který nevyžaduje žádný výcvik (jen krátkou instruktáž) a tandempilot za Vás otevře padák a bezpečně s Vámi přistane.

 

Mohu si AFF výcvik jen vyzkoušet?

Samozřejmě, od toho jsme tu pro Vás. Můžete udělat jeden seskok AFF na zkoušku, takzvané IAFF. Takto sami zažijete skvělý pocit volného pádu a samostatné otevření padáku a přistání na něm. Při našem výcviku se seskoky platí jednotlivě, proto můžete kdykoliv přestat, výcvik přerušit či ukončit. Toto je jen na vašem rozhodnutí, nicméně dveře našeho AFFcentra vám zůstanou i nadále otevřeny. Náš přístup je vysoce profesionální a přátelský.

Rovněž nabízíme vyzkoušet si tzv. indoor skydiving ve Skydive aréně Praha. Větrný tunel v Letňanech byl otevřen v květnu 2011 a skýtá ideální příležitost vyzkoušet si skydiving bez stresu spojeného s reálným seskokem z letadla.

 

Musím před AFF výcvikem absolvovat tandemový seskok?

Ne. Přesto ho doporučujeme, neboť seskok z letadla z výšky 4000 metrů je napoprvé pro člověka vysoce stresující záležitost. Tandemovým seskokem nic nezkazíte, naopak sami poznáte, zda se chcete v tomto prostředí znovu a znovu ocitat. A nakonec i Vaši budoucí instruktoři uvidí, že při volném pádu nespíte a užíváte si ho tím správným způsobem.

 

Máte další otázky, na něž jste nenašli odpověď?

Neváhejte volejte +420 602345087 nebo nám napište email na info@affcentrum.cz. Vaše otázky rádi zodpovíme. Řídíme se totiž heslem, že v našem sportu je nejhorší otázka ta, která nebyla vyřčená.

Archiv