Tandemové seskoky, AFF výcvik

Skydiverská sezóna je v plném proudu a pokud si chcete uskutečnit svůj létací sen, je nyní ten pravý čas. Kromě tandemových seskoků padákem v Kolíně chystá tým AFFcentrum.cz i jistá zpestření provozů, ať již ve formě sportovního skydivingu či výletu se studenty po AFF výcviku na soustředění na jiná letiště. Více se dozvíte v tomto článku.

15. – 19. června 2009: již příští týden nás čeká účast na EURO BIG WAY CAMPU v Polsku, kde budeme trénovat velké sestavy (big ways) pod vedením organizátorů světového rekordu z Thajska (kde se v roce 2006 podařilo za volného pádu spojit 400 lidem do určeného tvaru). Držte nám palce, ať vyjde počasí a ať pochytáme co největší sestavy:)

 

27. – 28. června 2009: tandemové seskoky padákem v Liberci. O historicky prvním tandemovém seskoku v Liberci už jste se mohli dočíst v jiném článku, nyní se chystáme do Liberce znovu. Máte-li zájem o tandemový seskok s výhledem na Ještěd, kontaktujte nás obratem na info@affcentrum.cz. Místa v letadle se již kvapem plní!

 

srpen 2009:  AFF výcviky v Kunovicích. Přesný termín bude ještě doplněn či sdělen na požádání. Kemp je ideální pro ty, kteří chtějí absolvovat AFF výcvik. Během týdne z vás budou plnohodnotní skydiveři a po zdárném ukončení všech levelů (výcvikových osnov) AFF výcviku můžete začít skákat s padákem k získání parašutistické kategorie A. Garantujeme individuální přístup ke každému AFF studentovi. Kempu se dále zúčastní sportovci a studenti, kteří se dále chtějí zdokonalovat v ovládání svého těla za volného pádu – skydivingu. Pokud si chcete v Kunovicích uskutečnit tandemový seskok nebo výcvik AFF, nyní je nejvyšší čas pro rezervaci vašeho místa v kempu. Nejste-li si jisti, co vlastně chcete:), porovnejte si, co vám ten který skok/výcvik nabízí – viz srovnání tandemový seskok versus IAFF a skočte si IAFF. Neváhejte a kontaktujte nás!

 

Pro rezervaci na kteroukoliv z výše uvedených akcí volejte kdykoliv do konce tohoto týdne (tel.: 602 345 087, 608 523 110) a poté od 20.6. (v průběhu příštího týdne jsme v Polsku na big ways, proto raději pište na info@affcentrum.cz). Všechny ostatní víkendy působíme na letišti v Kolíně.

Následující snímky jsou z minulé neděle v Kolíně, kdy jsme po tandemových seskocích oslavili společně s Michalem jeho 100. seskok. Pro zajímavost, Michal přišel na svůj 1. level AFF výcviku v září 2008. Dlouho jsem zvažovala, zda zveřejnit i fotografie z pozemního křtu, ale nakonec jsem se rozhodla je sem umístit (Michalovi budiž útěchou, že další podobná oslava bude až při 1000. seskoku:)). Gratulujeme a přejeme mnoho dalších seskoků a především stejný počet bezpečných přistání.

Komentáře: 3 »

 1. Michal píše:

  napsáno 10. 06. 2009 @ 13:12

  diky za super seskok a fotky, muzu rict ze nejhorsi byla asi ta smes kecupu, horcice, oleje z fritaku a zbytku od obeda co letela z toho kyblu, a hned vedle toho med za krkem, ale nejakym zazrakem to kombineza po vyprani prezila… :)) ja bych si to jeste dovolil doplnit o video od Lugiho dokreslujici jak dopadnete kdyz zacnete skakat… http://www.stream.cz/video/312984-aureliano-kilo ;)

 2. Hanka píše:

  napsáno 11. 06. 2009 @ 8:14

  ad kombineza – dostal jsi moznost ji sundat, ale to TY jsi nechtel!!!:))))) (fakt je, ze ta smes z kyblu by na lidskou kuzi mohla pusobit tak trochu jako ziravina…:))

 3. Michal píše:

  napsáno 11. 06. 2009 @ 8:50

  jsem myslel, ze to nestihnu… :)

Komentáře RSS · TrackBack URI

Napište komentář

Jméno: (Vyžadováno)

E-mail: (Vyžadováno, nebude zobrazeno)

WWW:

Komentář:

Archiv