Tandemový seskok v Liberci

Díky nepřízni počasí v severních Čechách jsme oproti plánům v sobotu skákali v Kolíně, nicméně v neděli se počasí umoudřilo a umožnilo nám uskutečnit historicky první tandemový seskok padákem v Liberci! Pokud by vás při volném pádu či letu pod klenbou tandemového padáku omrzel pohled na známý televizní vysílač na vrcholu hory Ještěd,  můžete si být jisti, že je vždy se čím kochat, neboť letiště v Libereci se nachází přímo ve městě. Tato skutečnost činí seskoky na tamním letišti skutečně kuriózní záležitostí. Poděkování patří Radkovi Špinkovi a Vláďovi Brodskému z Tandemcentra Liberec za to, že se zhostili organizace tandemových seskoků v Liberci.

Další termín tandemových seskoků v Liberci byl předběžně stanoven na víkend 27. – 28. 6. 2009. Neváhejte a objednejte se na čísle 602 345 087 nebo e-mailem: info@affcentrum.cz.

V případě zájmu o uskutečnění tandemového seskoku nás neprodleně kontaktujte pro zajištění míst v letadle. Skáče se z letounu An-2, cena seskoku v Liberci je Kč 3500,– (neplatí sleva pro dárkový poukaz jako v našem ceníku tandemových seskoků) a výška náletu 3200 metrů.

Komentáře: 2 »

  1. Tandemové seskoky, AFF výcvik | AFFcentrum.cz píše:

    napsáno 10. 06. 2009 @ 9:02

    [...] – 28. června 2009: tandemové seskoky padákem v Liberci. O historicky prvním tandemovém seskoku v Liberci už jste se mohli dočíst v jiném článku, nyní se chystáme do Liberce znovu. Máte-li zájem [...]

  2. Tandemový seskok Liberec | AFFcentrum.cz píše:

    napsáno 10. 07. 2009 @ 11:46

    [...] konci června jsme měli naplánovány další tandemové seskoky v Liberci. Z důvodu dlouhotrvajících dešťů však vzletová a přistávací dráha v Liberci nebyla [...]

Komentáře RSS · TrackBack URI

Napište komentář

Jméno: (Vyžadováno)

E-mail: (Vyžadováno, nebude zobrazeno)

WWW:

Komentář:

Archiv