Vánoční dárky

Vánoce jsou za dveřmi a vy zase nevíte, čím obdarovat vaše blízké? V tomto článku naleznete tipy na vánoční dárky. Nechte se inspirovat a pořiďte vašim blízkým netradiční dárek – ať už ve formě dárkového poukazu na tandemový seskok, IAFF seskoku či batůžku ve tvaru padáku nebo pouzdra na nezbytné doklady.

Dárkový poukaz na tandemový seskok

Nejlepší dárek k Vánocům jsou zážitky! Využijte naší speciální vánoční nabídky a objednejte si u nás dárkový poukaz na tandemový seskok s platností 1 rok. Nyní za akční cenu Kč 3200,–. Obdarovaný obdrží poukaz a pak už jen stačí zavolat týden předem, objednat se na seskok a přijet si skočit na letiště. K poukazu je možno přikoupit pořízení foto a video záznamu. Dárkové poukazy rozesíláme poštou na dobírku nebo si je můžete vyzvednout v Praze, a to i na Štědrý den!

Tandemový seskok při západu Slunce

Dárkový poukaz na IAFF výcvik

Skočil si váš blízký letos tandem a byl jím uchvácen? Chodí po zemi s očima upřenýma vzhůru k nebesům a vzpomíná na tandemový seskok? Kupte mu dárkový poukaz na IAFF výcvik. Tento poukaz má rovněž platnost 1 rok a obdarovaný za něj obdrží teoretickou i praktickou přípravu pro samostatný seskok ze 4000 metrů. Při tomto seskoku mu budou asistovat dva zkušení instruktoři a rovněž kameraman, který celý průběh seskoku bude natáčet. Obdarovaný otevírá sám padák a po otevření padáku jej řídí (je vybaven vysílačkou, do které dostává pokyny) a sám přistává. Cena tohoto jedinečného zážitku včetně přípravy, instruktorů, kameramana, zapůjčení veškerého vybavení a sestřihání videozáznamu ze seskoku je Kč 6800,–.

Pokud se váš blízký na samostatný seskok necítí, rádi s ním znovu skočíme tandemový seskok.

IAFF seskok po výskoku z letounu L-410

 

Batůžek – padák, pouzdra na doklady

Až půjdete na výlet, oceníte náš batůžek ve tvaru padáku. Dodáváme ve dvou velikostech, velký a malý. Velký batůžek pojme dvoulitrovou lahev s pitím, pláštěnku a třeba svetr, kdyby se ochladilo. Na rameních popruzích má tříkroužkový systém. Batůžek je zdařilou imitací skutečného padáku včetně funkčních chlopní hlavního a záložního padáku. Pro snadnější uspořádání věcí obsahuje několik kapes. Barva: červená, žlutá. Cena: Kč 1200,–.

Batůžek velký    Batůžky

 

Dodáváme rovněž malé batůžky pro vaše malé parašutisty, nebo i pro vás, pokud jen potřebujete někam uložit drobnosti. Malý batůžek má výšivku parašutisty na chlopničce od záložního padáku a vše ostatní, co skutečný padák – chlopně, tříkroužkový systém apod. Barvy: žlutá, červená, modro-žluto-šedá. Cena: Kč 900,–. Batůžky zasíláme na dobírku nebo po domluvě předáme v Praze, a to i na Štědrý den!

Batůžek malý Batůžek z obou stran 

 

Pouzdro na doklady (a to nejen parašutistické) je přehledný pořadač pro vše potřebné, co chcete a potřebujete mít vždy po ruce. Pouzdro dodáváme v barvě černé nebo modré, s výšivkou parašutisty. Už žádné zběsilé přehrabování se v dokladech, v tomto pouzdře je díky množství kapes vše vždy na svém místě. Cena: Kč 250,–.

Pouzdro na doklady Pouzdro na doklady

Máte-li zájem o cokoliv z výše inzerovaného, neváhejte se na nás obrátit na e-mailu info@affcentrum.cz nebo na telefonním čísle 602 345 087. Na požádání zašleme fotografie s detaily zboží, které vás zajímají. Všechny ceny jsou včetně DPH.

Komentáře: 4 »

 1. Martin Jílek píše:

  napsáno 19. 12. 2008 @ 0:15

  Včera dorazilo Vánoční přání od affcentlum.cz. Moc mě překvapilo i potěšilo. díky moc

 2. Honza píše:

  napsáno 12. 01. 2017 @ 9:00

  Dobry den,chtel jsem se zeptat,jestli jsou stale k dispozici tasky ve tvaru padaku?
  dekuji

 3. admin píše:

  napsáno 14. 01. 2017 @ 22:34

  Dobrý den, ano jsou stále k dispozici. Mailem vám zašleme nabídku.

 4. Tonda píše:

  napsáno 10. 10. 2017 @ 9:45

  Dobrý den, je stále možné zakoupit batůžky, chci je darovat k vánocům.
  Díky za odpověď.

Komentáře RSS · TrackBack URI

Napište komentář

Jméno: (Vyžadováno)

E-mail: (Vyžadováno, nebude zobrazeno)

WWW:

Komentář:

Archiv