Větrný vzduchový tunel Praha

Často se nás ptáte, zda tři minuty létání ve vzduchovém tunelu na vyzkoušení stačí. Odpověď není lehká. Létání ve vzduchovém tunelu je sice fyzicky náročné, ale rozhodně ne tolik, aby člověk nevydržel například 15 minut. Pokusíme se vám nyní nastínit rozdíl ve třech a patnácti minutách strávených v simulátoru volného pádu.

Při tříminutovém létání ve vzduchovém větrném tunelu, vás instruktor k samostatnému letu bez držení téměř nepustí. Zatímco při patnácti minutách indoor skydivingu se již naučíte jednoduché základy létání a při troše štěstí a šikovnosti byste mohli být už schopni létat samostatně bez držení.  Samozřejmě, že při pochybostech kvůli zdravotnímu stavu, stáří (malé děti nebo senioři) nebo strachu, je lepší vyzkoušet pouze tři minuty. Ale normálním, zdravým, dospělým lidem bychom doporučili minut patnáct. Rozhodně nebudete litovat.

Odměnou vám bude skutečný pocit létání bez držení instruktorů a pocit ovládaného letu. Samozřejmě, že indoor skydiving je i poměrně náročný sport co se peněz týče. Ale pro ty, co mu propadnou, máme i dobrou zprávu v tom, že pokud se s přáteli naučíte létat, cena se výrazně zredukuje tím, že můžete létat spolu dohromady ve stejném letovém čase pouze za cenu jednoho.

 K tomu, abyste mohli létat ve větrném vzduchovém tunelu ve více lidech, však vede dlouhá cesta. Většinu lidí jsme schopní naučit během jedné, maximálně dvou hodin indoor skydivingu létát ve více lidech a celou záležitost si tak užít s přáteli mnohem více.

Komentáře: 2 »

 1. Petr píše:

  napsáno 5. 11. 2014 @ 18:16

  Dobrý den. Chtěl bych dát dárek dcerce k desátým narozeninám. Poradíte mě jak se objednat přímo u Vás a doporučení zda to zvládne? Jde o to, že na začátku bude mít asi strach a nebude chtít a přitom pak bude nadšená, znám ji… Co když mě ale cukne ? :-)

 2. admin píše:

  napsáno 9. 11. 2014 @ 13:09

  Dobrý den, objednat můžete zde: http://www.vetrny-tunel.com/objednavka/
  Létají i výrazně mladší děti, takže to určitě zvládne. Až se objednáte na konkrétní termín, přijďte o něco dříve a zajděte se s ní podívat do prostoru pro diváky, kde uvidí, jak to vypadá – pak už si myslím, že to bude chtít vyzkoušet určitě :-)

Komentáře RSS

Napište komentář

Jméno: (Vyžadováno)

E-mail: (Vyžadováno, nebude zobrazeno)

WWW:

Komentář:

Archiv